Prestatiebenchmarks voor e-mailcampagnereferentie
Wat je leert
Ontdek hoe de prestaties van je campagnes zich verhouden tot die van andere Klaviyo-gebruikers. We hebben gegevens van duizenden klanten in verschillende omzetcategorieën samengevoegd om je inzichten te geven in gebieden die goed presteren, evenals waar je kunt verbeteren.
Nadat je je eerste e-mailcampagne hebt verstuurd, heb je misschien vragen over hoe deze heeft gepresteerd. Hieronder hebben we een paar benchmarks verzameld die je kunt gebruiken om de prestaties van je campagne te vergelijken met die van andere Klaviyo-klanten.
Gebruik de benchmarktabellen
Inkomsten per ontvanger zijn de inkomsten die aan een e-mailcampagne worden toegeschreven, gedeeld door het aantal afgeleverde e-mails. Als voorbeeld: $ 150 aan toegewezen inkomsten uit 1.000 afgeleverde e-mails levert inkomsten per ontvanger op van $ 0,15.
Alle onderstaande tabellen verwijzen naar AOV (gemiddelde bestelwaarde). Als je niet zeker weet wat je gemiddelde bestelwaarde is, bekijk dan eerst onze handleiding voor het berekenen van de gemiddelde bestelwaarde.
- Zoek de jaarlijkse omzetcategorie van je bedrijf en kies daarna de rij die overeenkomt met je gemiddelde bestelwaarde.
- Vergelijk de inkomsten per ontvanger van je e-mailcampagne met de waarden in die rij. De mediaan is het 50e percentiel, oftewel de middelste waarde. Het 25e en 75e percentiel bieden lagere en hogere vergelijkingspunten.
Een bedrijf met bijvoorbeeld $ 500.000 aan jaarlijkse omzet en een gemiddelde bestelwaarde van $ 50 zou in de eerste tabel de rij $ 44–$ 83 gebruiken. Een campagne met $ 0,15 aan inkomsten per ontvanger valt boven de mediaan ($ 0,11) en onder het 75e percentiel ($ 0,29) voor die groep.
$ 1-1 mln. aan jaarlijkse omzet
Min. gemiddelde bestelwaarde | Max. gemiddelde bestelwaarde | Inkomsten per ontvanger (25ste percentiel) | Inkomsten per ontvanger (mediaan) | Inkomsten per ontvanger (75e percentiel) |
$ 0 | $ 28 | $ 0,01 | $ 0,04 | $ 0,14 |
$ 28 | $ 37 | $ 0,02 | $ 0,05 | $ 0,15 |
$ 37 | $ 44 | $ 0,03 | $ 0,07 | $ 0,18 |
$ 44 | $ 83 | $ 0,03 | $ 0,11 | $ 0,29 |
$ 83 | $ 112 | $ 0,06 | $ 0,16 | $ 0,43 |
$ 112 | $ 163 | $ 0,08 | $ 0,20 | $ 0,49 |
$ 163 | $ 291 | $ 0,10 | $ 0,26 | $ 0,67 |
$ 291 | Geen | $ 0,14 | $ 0,43 | $ 1,27 |
$ 1M-5M aan jaaromzet
Min. gemiddelde bestelwaarde | Max. gemiddelde bestelwaarde | Inkomsten per ontvanger (25ste percentiel) | Inkomsten per ontvanger (mediaan) | Inkomsten per ontvanger (75e percentiel) |
$ 0 | $ 28 | $ 0,01 | $ 0,03 | $ 0,07 |
$ 28 | $ 37 | $ 0,01 | $ 0,03 | $ 0,09 |
$ 37 | $ 44 | $ 0,03 | $ 0,06 | $ 0,14 |
$ 44 | $ 83 | $ 0,04 | $ 0,09 | $ 0,21 |
$ 83 | $ 112 | $ 0,14 | $ 0,30 | $ 0,64 |
$ 112 | $ 163 | $ 0,09 | $ 0,21 | $ 0,47 |
$ 163 | $ 291 | $ 0,14 | $ 0,29 | $ 0,58 |
$ 291 | Geen | $ 0,23 | $ 0,53 | $ 1,36 |
$ 5M-20M aan jaarlijkse omzet
Min. gemiddelde bestelwaarde | Max. gemiddelde bestelwaarde | Inkomsten per ontvanger (25ste percentiel) | Inkomsten per ontvanger (mediaan) | Inkomsten per ontvanger (75e percentiel) |
$ 0 | $ 28 | $ 0,04 | $ 0,11 | $ 0,20 |
$ 28 | $ 37 | $ 0,02 | $ 0,04 | $ 0,13 |
$ 37 | $ 44 | $ 0,04 | $ 0,10 | $ 0,20 |
$ 44 | $ 83 | $ 0,05 | $ 0,12 | $ 0,27 |
$ 83 | $ 112 | $ 0,14 | $ 0,30 | $ 0,64 |
$ 112 | $ 163 | $ 0,14 | $ 0,29 | $ 0,52 |
$ 163 | $ 291 | $ 0,14 | $ 0,32 | $ 0,63 |
$ 291 | Geen | $ 0,30 | $ 0,58 | $ 1,21 |
Extra hulpbronnen
- Benchmark voor flow-e-mails: referentie
Leer meer over benchmarks die je kunt gebruiken om de prestaties van je flow te vergelijken met die van andere Klaviyo-klanten. Nadat je een nieuwe flow hebt gemaakt, heb je misschien vragen over de prestaties ervan. We hebben gegevens van duizenden klanten in verschillende omzetcategorieën samengevoegd om je inzichten te geven in wat goed presteert en waar je kunt verbeteren. Bekijk voor tips de handleidingen in de sectie Extra hulpbronnen.
- Benchmark voor campagnemeldingen via sms en mms
Meer informatie over het gemiddelde klik-, conversie- en afmeldpercentage voor zowel sms- als mms-campagnes.